DJ Madam Lily

Aktuálně – červenec 2017:
Co dělá Madam Lily na mateřské? Hraje na dětských party! Taky jsme si s mým milým pořídili zvukový systém. A hrajeme jako DJ’s duo Madam Lily & Sir Makk – takže komplet hudební servis třeba na vašem večírku!

Dříve:
Tak jsem se před létem 2015 rozhodla změnit DJ jméno. Už nejsem Nymph, ale Madam Lily. Vyslechla jsem nějakou kritiku, no, ale není to nakonec jedno? Hlavně že víte, kdo ty písničky pouští 🙂
Někdy si připadám jako DJ nepatřičně. No jo, ale jak nazvat někoho, kdo vybírá hudbu, tvoří atmosféru, pouští písničky? I když dnes slovo DJ zahrnuje spoustu dalších dovedností, já zůstávám u původního významu, vybírám hudbu podle nálady a přítomného okamžiku a s radostí ladím taneční atmosféru akce.

Co se hudebních stylů týká, ráda jimi brouzdám, během večera je střídám a stejně jako styly mění se i tempo v dynamické vlně.

Moc ráda jsem se jako DJ účastníla akcí Vědomý mejdlo, kde se tančilo se sluchátky na silent disku, takže kdo nechtěl poslouchat hudbu, sundal sluchátka, kdo chtěl tančit, měl je na uších a bezdrátově si mohl užívat tance. Stálo to za to!

Na radiu Svobodný vysílač připravuju nepravidelně hudební pořad – Hudební večírek Madam Lily, který běžel zatím 4x v neděli večer. Poslechnout si ho můžete i z archivu radia.

Taky ráda pouštím hudbu na soukromých oslavách, už jsem se zúčastnila jedné nádherné svatby a jedné diamantové svatby… Domluva možná i na Vaši oslavu;)

A kde jste si se mnou mohli zatrsat nedávno:
Čajomír TREK – atmosféru k čajovým degustacím jsem podkreslovala příjemnou hudbou po celý den v sobotu 10.10. 2015.

After party po koncertu Řeky a Atmosférický sbor na Jatkách 78 v neděli 10.1. 2016 – super večírek po krásné akci

facebook_icon_circle_512x512(1)

 

Mám profil na facebooku, můžete mi dát „like“ 🙂

 

 

a ještě něco z „historie“ aneb, kde jsem hrála jako DJ Nymph: 
Tančírny v Divadle Kampa (úplňkové večírky), Dance connection (klub Progress), různé narozeninové večírky (letní bar u splavu, vila Flora…), after party po představeních Tanečního divadla Bílá velryba (Divadlo Kampa, Ponec), Valentýnská párty (Ženské lázně), after party Oslavy zimního slunovratu (Kellyxír), Oslava jarní rovnodennosti (Bar studio 7) a tak podobně…

IMG_1272_2
DJ Nymph