Nahý tanec

Proč nahý tanec? Prožít svobodu a lehkost na těle, kdy mě nesvazuje žádné oblečení, ale ani pocit, že se někdo „divně dívá“. Bezpečí ženského kruhu, radost z volného pohybu, ale také zdravé sebepřijetí. Tanec bez posuzování sebe nebo ostatních. Tanec v nahotě a čistotě, jednoduchosti, svobodě, opravdovosti a autentičnosti, přirozené kráse.nahy tanec

Nápad uspořádat nahý tanec pro ženskou skupinku mě provází už delší čas. Teprve spolupráce s Ženskými lázněmi na jaře 2015 mi přinesla potřebný impulz. Je tu prostor, který je žensky bezpečný, přesně takový, jaký si pro nahý tanec představuju.

Před samotným tancem budeme sdílet, připravíme prostor i sebe na intimní prožitek. Při světle svíček pak strávíme hodinu přirozeným tancem. Hudbu mám připravenou předem a intuitivně ji vybírám pro každý večer. Setkání zakončíme opět sdílením.

Sejdeme se v ženském kruhu a tanec věnujeme jako modlitbu chrámům duše – našim tělům, taktéž Zemi a Luně a Životu…

Setkání jsou pro všechny ženy bez rozdílu věku, zkušeností, tvaru těla, barvy pleti, rodinného stavu….

Večerem jemně provází: Zuza Pipková

Místo konání: hledám

Aktuální termín a organizační informace:  najdete v záložce „program akcí“ a také „tanec

První Nahý tanec se uskutečnil v dubnu 2015, druhý – půlnoční v květnu v Ženských lázních. Ženské lázně ale jako prostor pro akce skončily, pro další Nahý tanec, který bych ráda uskutečnila v říjnu hledám jiný, stejně příjemný, prostor.