Beseda s Evou Santi 28.3. 2017

Kdy: úterý 28.3. 2017 od 19 hodin
Místo: čajovna Dharmasala – Peckova 15, Praha 8

Rev. Eva Santi bude mluvit na základě své dlouholeté vlastní duchovní praxe v Indii a 20-ti leté zkušenosti s terapeutickou prací se stovkami pacientů a ráda vás seznámí se svou zkušeností – jak vést duchovní praxi v běžném životě, jaké máme možnosti sebeléčení
a udržování svého zdraví a energie, jak rozeznat špatného terapeuta od dobrého, který má jasnovidný vhled a další témata podle vašich otázek (výživa, zdraví, duchovní praxe, osobní transformace…)

Beseda je otevřená – záleží hlavně na vás, o jakých tématech se bude diskutovat, abyste si odnesli právě ty odpovědi, na které čekáte.

Doporučené vstupné: 60,- Kč

Následně na přednášku se koná vzdělávací kurz pro práci s technikou S.R.T. , se kterou Eva Santi nejraději pracuje 7.-9.4. 2017 v Černošicích.

Tato terapie odstraňuje především příčiny nemocí a problémů, které se nenachází na fyzické úrovni. Nazývá se také čištění duše. Odstraňuje negativní vlivy z minulých životů. Zbavuje diskarnátů a jiných negativních entit a používá se také pro vyčištění domů a míst od negativních energií a entit.
Kurz je určen především pro lidi, kteří se chtějí práci s technikou S.R.T. naučit pro použití osobní a ve své rodině. Profesionální praxe po absolvování této 1. části je možná po konzultaci s lektorkou.

Více informací a přihlášky na kurz:
divozena@divozena.cz