Hudba a zase hudba a tajemství, kde ji beru

Hudba a zase hudba a tajemství, kde ji beru

Často od vás slýchám stejnou otázku – po Tanci ve tmě, když na akci jako DJ Madam Lily pouštím písničky nebo když si poslechnete Meditančení.

Kam na tu hudbu chodíš?
Můj hudební záběr je široký a mám ráda rozmanité hudební žánry  – vypisovat je nebudu, je toho hodně a ani je všechny nedovedu pojmenovat 🙂 Občas máme s mým mužem zábavu v tom, že se snažíme některé písničky do hudebních stylů zařadit 🙂

Nová hudba ke mě přichází z více zdrojů, které sleduju průběžně a doplňuju své hudební zásoby. Mám prostě hudbu ráda a věnuju jí pozornost a čas. Díky tomu můžu pro vás připravovat výběry pro Meditačení a všechny akce, které pořádám.

A teď to tajemství. K mým hlavním zdrojům patří Youtube a Facebook, Soundcloud, Mixcloud, různá internetová rádia, Rádio 1, Rádio Junior a samozřejmě také tipy od spřátelených hudebníků a DJ´s a ostatních přátel. Pak už intuitivně vybírám a skládám písničky k sobě, abyste si zatančily ve tmě, na setkání v ženském kruhu, u sebe doma a nebo na párty.

Ale hudby není nikdy dost! Jsem ráda za všechny další tipy – i od vás! Máte-li zajímavou písničku, klidně mi pošlete odkaz na mail divozena@divozena.cz nebo na facebook Divožena 😉

A tady máte novinky, které mě v tento čas oslovily a také něco z tvorby Hravých Hlasů a můj novoroční DJ mix 😉

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *