Jaký bude 2018 aneb Divožena v přerodu

Jaký bude 2018 aneb Divožena v přerodu

Jsem v přerodu. A tedy celá Divožena se transformuje. Dcera Viktorka je od podzimu na vlastních nohách a jak jsem tím i já také víc v pohybu, zvažuju, kam budu svou práci směřovat dál.
Vše mě vede blíž k mým vlastním aktivitám. Proto ukončuju činnost jako propagační rozcestník dalších akcí a nechávám pro taková sdílení otevřenou facebookovou skupinu Divožena.

Nejvíc se teď soustředím na Tanec ve tmě. Každoměsíční tématické tance v prostoru Art Space pokračují až do května a na jaro připravuju půldenní seminář Tance ve tmě pro ženy – magický a rituální.

A zase víc a víc tančím. První rok s dcerkou jsme tančili hlavně spolu – Viktorie Roza v nosítku na břiše, občas u tatínka nebo nějaké tety. Ještě jsem přes ní viděla a dosáhla na DJ pultík a užila si tak pouštění hudby na letních večírcích. Jak začala Viktorka chodit naše tančení získalo další rozměr. A já si jako úžasný narozeninový dárek po dlouhé době užila sama na taneční party Dance to extasy.

A tak do roku 2018 vplouvám jako pečující, zpívající a tančící maminka:) S Hravými Hlasy, kde zpívám, koncertujeme a nahráváme, s mým mužem máme rozpracovaných několik písniček, které letos čekají na dokončení. Takový hudební domácí rodinný projekt. A zase tančím i doma. Pravda, není to hodina v kuse, v mezičase dělám svačinky, kojím, tančím s Viktorií v náručí.

Do svých hudebních výběrů jsem zařadila taky písničky pro děti. Je to krásné pozorovat, jaká hudba děti roztančí. Ráda bych letos uspořádala Extatic dance Madam Lily pro rodiny. Aby mohli tančit všichni a spolu! Zatím se poohlížím po vhodném prostoru. A těším se na všechny taneční mejdany, na kterých můžu dělat DJ – ku. Ať už to jsou dětské karnevaly, rodinné oslavy nebo jiné odpolední party, ty večerní ještě na mou přítomnost počkají:)

Těším se na rok 2018, bude plný změn a určitě i překvapení a já se s Vámi dál budu moc ráda potkávat – nejraději jak jinak než při tanci!