Kakaová ceremonie

KAKAOVÁ CEREMONIE S TANEČNÍ MEDITACÍ PRO ŽENY

Kakao je lahodná a mocná medicína, která otevírá velmi přirozeně, nenásilně a jemně naše energetická centra, aniž by šlo o látku psychoaktivní. Působí jako afrodisiakum, což v pravém smyslu znamená posílení a oživení energie, naší vnitřní síly. Taneční meditace je cestou k sobě, cestou ke zklidnění a nástrojem k obrácení naší pozornosti do nitra… Kakao nám bude na této cestě duchovním průvodcem.

Budeme pracovat se záměrem. Transformujeme, co už nám neslouží a co nás blokuje ve vnitřní sílu. Bude to cesta skrze volný a spontánní tanec ke klidu a harmonii.

Kdy: středa 28.8. od 18 do 22 hodin, prostor bude otevřen od 17:30

Místo: Hostomice pod Brdy, Tyršovo náměstí 25, jógovna studia HejbejmeSe.cz

Cena: 600,- (vstupenku je třeba si předem koupit níže)

Počet účastnic v kruhu je max. 12 (akce se koná při minimální účasti 9 žen).

Pokud by se akce z důvodu nenaplnění účasti rušila, bude Vám vráceno 560 Kč (40 Kč je nutný poplatek za organizaci a administrativu).

Koupit vstupenku

Kakaovou ceremonii povede Marieli – více o Marieli tady
Chcete-li se dozvědět víc o kakaových ceremoniích a kakau všeobecně, podívejte se na stránky Amritam, najdete tam spoustu článků a informací nejen o kakau.

Taneční meditace připravuje a provází  Zuza Pipková – více o Zuze tady
O tanečních meditacích, ktaré Zuza pořádá se dočtete na těchto stránkách.

Co s sebou na kakaový obřad s taneční meditací a jak se připravit?

Můžete přinést něco k potěšení a sdílení všech, květiny na oltář, sladké ovoce nebo oříšky jako dar Zemi a sobě, jen se neupejpejte…a ukažte jak se umíte obdarovat.
Příjemný je vlastní oblíbený hrníček na kakao (klasický na 250 ml).
Pohodlné oblečení na tanec, zároveň se oblékáte ke speciální příležitosti – můžete se nazdobit a zvolit slavnostní oděv
Alespoň v den setkání doporučujeme vyhnout se jakýmkoliv stimulantům – silný čaj, iontové nápoje, káva, čokoláda. Neuškodí, když si dáte odlehčenou stravu… Na samotný rituál nechoďte hladoví, ale ani s plným bříškem. Součástí přípravy také může být meditace na váš záměr.

Koupit vstupenku