Kakaový tanec v zahradě

Prožijeme v podporujícím ženském společenství prázdninový čtvrteční podvečer. Sejdeme se na úžasném místě Podbabského mlýna u Hostomic. V uvítacím kruhu posdílíme, co pro tento den každá z nás přináší, seznámíme se a propojíme v hlase. Společně si rituálně připravíme KAKAO a oblažíme své smysly šálkem tohoto ceremoniálního magického nápoje. Jeho jemné účinky si vychutnáme při tanci naboso pod širou oblohou. S sebou můžete vzít také svou dceru (nad 10 let) a užít si společný posvátný čas. Pokud budeme mít chuť, můžeme se po tanci ještě zregenerovat v sauně. Večer budeme odpočinuté, vyladěné, a plné síly pro naše další dny.

tanec * pohyb * ticho
příroda * kakao
meditace * rituál
* přítomnost *

Kdy:
čtvrtek 11.8. 2022 od 16,30 hodin

Místo:
Podbabský mlýn u Ecokempu Brdy, Hostomice pod Brdy

Co s sebou:
pohodlné oblečení na tanec
láhev s pitím
dobrůtky na společný stůl (ovoce, oříšky…)
případně sárong do sauny, (kartáček, olej…)
šálek na kakao (svůj oblíbený)

Cena:
800 Kč
(záloha 300 Kč předem, doplatek 500 Kč hotově na místě)

Rezervovat místo

Možnost přespání:
Pokud byste chtěli na místě přespat do pátku, je to možné v týpí nebo v místnosti ve mlýně s vlastním spacákem za 300 Kč. V případě zájmu o přespání mě kontaktujte, domluvíme.

Přijď si prožít odpoledne, kdy rozkveteš jako květina

Kakao

Ceremoniální kakao je lahodná a mocná medicína, která otevírá velmi přirozeně, nenásilně a jemně naše energetická centra, aniž by šlo o látku psychoaktivní. Působí jako afrodisiakum, což v pravém smyslu znamená posílení a oživení energie, naší vnitřní síly. Bude nám v sobotu pomocníkem a průvodcem.

Tanec v zahradě

V zahradě Podbabského mlýna, pod širou oblohou, naboso v trávě…
S hudebním mixem pro tento den. Tanec svobodný, spontánní i intuitivní. V síle úplňkového předvečera. Tanec jako mystická cesta k ženské esenci.

Sauna

Finská sauna s ochlazovacím bazénkem a sprchou a odpočíváním pod stromy.

„Za třicet minut saunování se z těla vyloučí tolik toxinů a odpadních látek, kolik naše ledviny normálně zpracují za 24 hodin.“

Rezervovat místo