o mně

Jmenuju se Zuza Hašlarová Pipková a žiju v blízkosti brdských lesů s manželem a dcerou. Ráda zpívám, tančím a pobývám v lese.

Praktikuji seberozvojové a duchovní cesty a toužím se stále častěji potkávat se svou zářící podstatou. Jsou mi blízké techniky meditace, šamanizmu, ženské přírodní spirituality, tance a zpěvu. Tyto nástroje pak ráda využívám při mé další práci – setkáních, která provázím …

V mém příběhu je mnoho zkušeností, které můj život ovlivnily, mám pocit, že každá zkušenost byla důležitá pro to, v jakém bodě se teď nacházím… zmíním alespoň některé z nich: dětství a dospívání ve skautském (indiánském) oddíle, drogy, a techno scéna, Araretama (práce s esencemi z brazilského deštného pralesa), cvičení tchaj-ťi čchuan, práce v MLM firmě (zelené potraviny), týdenní pobyt ve tmě, 10-ti denní Vipassana retreat, práce produkční v Divadle Kampa, porod a mateřství, život v maringotce, spolupráce při obřadech posledního rozloučení … a práce průvodkyně v Lesní školce a škole.

Divoženu (divošku) vnímám jako jeden z důležitých ženských archetypů, je pro mě vyjádřením ženské přirozenosti, síly i jemnosti, světla i stínu – ryzí, čisté a autentické ženské podstaty. 

RITUÁLNÍ TANEČNÍ SETKÁNÍ PRO ŽENY
Pojďte se zaposlouchat do hudby, uvolnit své tělo a otevřít ho tanci. Tanec může být relaxací, meditací, zdrojem čerstvé energie a rituálem pro každou zůčastněnou ženu.  Každé setkání v ženském kruhu je vedené v přítomnosti, co se bude dít je vždy na nás všech… Ráda při těchto setkáních také propojuji s prácí s ceremoniálním kakaem, vykuřovadly, šamanským bubnem, kartami, aktivní imaginací…