Konec pauzy aneb moje korona transformace

Konec pauzy aneb moje korona transformace

Když začala situace na jaře loňského roku, byla jsem vděčná za totální zastavení a možnost být doma s rodinou a nic neřešit. Bylo nádherné jaro a já si ho mohla opravdu užít, i díky jednoduchému životu, který stále trvá v pronajaté maringotce.
Užila jsem si taky jaké to je být hmotně závislá na partnerovi a nemoct si sama koupit ani ponožky. Zažila jsem i několik hodin opravdového strachu o život svůj a svých blízkých.
V novém životním rytmu jsem si našla i chvíle na své meditace (v noci do sluchátek) a dovolila si být víc se sebou.
Vše se rozmělnilo do krásného léta plného práce – vaření pro děti na příměstských táborech a Slovany na jejich víkendových setkáních, také letní intenzivní Tanec ve tmě byl vydařený.
Velkou letní transformační událostí byla pro mě „moje“ svatba. O ní možná ještě něco posdílím.

Naplánovala jsem celý podzim plný tance v Praze, těšila se na dokončení prvního ročníku školy, kde studuji tanečně pohybovou terapii a psychicky se připravovala na další neplánovanou zimou v maringotce.
Souběžně se společenskou situací (po podzimní rovnodennosti a s pomocí homeopatie) jsem se dostala do očistného procesu a vlastně jsem ani nevěděla, jestli ještě někdy uspořádám nějaký tanec… V jednu chvíli jsem si dokonce hledala práci (někde v kanceláři)…
Na čas jsem se úplně odpojila od sociálních sítí. Našla jsem si čas na to být víc v lese, konečně jsem si dovolila to, na co jsem se tady nejvíc těšila, když jsem se stěhovala z města.

Teď se cítím jako znovuzrozená.
V jednoduchém přijetí přítomné skutečnosti.
Užívám si klidné a tiché lednové energie.
A těším se. Na všechna naše další setkání.

Co odešlo?
Touha fungovat v online prostoru. Zatím. Na facebook chodím jen párkrát týdně a čas, který tam trávím se hodně scvrknul. Děkuju za vás, co zůstáváte v kontaktu, protože o tom, co dělám vědět dávám 🙂
Pořád všelijak upravuju a ladím webovky, aby pro vás byly srozumitelné a věděli jste, co ode mě čekat, co pro vás nabízím.
Zmizeli taneční meditace na doma, zatím, teď to není moje priorita.
A ještě toho bylo a bude více 🙂

Co zůstává a co přibývá?
Tanec ve tmě stále bude v Galerii Art Space (až to zase bude dovoleno). Kdyby se naskytl jiný prostor mimo Prahu, ráda rozšířím působení. Obnovuji opět Nahý tanec a přidávám další akce a možnosti, jak se setkávat, tančit, být si navzájem podporou a radovat se ze života. Otevírám roční cyklus tanečních setkání Zvěrokruh a úplnou novinkou budou ženské lesní poutě, s kterými začneme v předjaří.
Ve své práci jsem přivítala také nového spojence – kakao a tak se brzy budeme scházet také k dalším kakaovým rituálům.
V Praze zůstává Tanec ve tmě, ostatní akce už většinou posouvám více k lesu, do krajiny Brd – Dobříše, Berouna a okolí… také se můžeme domluvit a uspořádat akci na místě, které si vyberete vy a protože do mé výbavy přibyl soundsystem, který hraje několik hodin bez elektřiny, jsou možné i taneční akce ve volné přírodě.
A jsem otevřená tomu, co má ještě přijít.

Těším se na všechna setkání s vámi!

Přidávám jako vždy pár písní, které teď letí u nás doma, také pro vaši domácí zábavu 😉