Likérna

Co je Likérna?
Dámský společenský pořad, ve kterém vám představujeme interesantní osobnosti s jejich pozoruhodnými příběhy.

Likér je sladkost, která vás potěší. Při dobrém likéru si uděláme chvíli pro sebe, možná přijde i lehká euforie, odpočinek od všedních starostí či inspirace. Likéry mají různé barvy, ty nejlepší jsou doma vyráběné, jsou vždy originální a receptury jsou někdy i tajné! Jejich chuť může překvapit, potěšit, pohladit, může přinést nečekaný zážitek.
Popovídejte si spolu s námi a přidejte se do našeho kroužku se svou sklenkou likéru.

Z čeho mícháme?
Mícháme z našeho dlouholetého přátelství, společného podnikání, společných koníčků, společných přátel a společného záměru se o vše s vámi podělit.

Kdo míchá?

Zuza
Jsem introvertní dlouhovláska, miluji tanec, rozmanitou hudbu a les. Mám staré červené auto, ve kterém převážím svého muže, jeho děti a svou dceru. V baťohu mám vždy růžový parfém.
Motto: Proužky jsou vždycky cool.

Olga
Jsem extrovertní bruneta, s láskou k barevným květinám, vysokým podpatkům a svobodnému umění. Mám malé červené auto, ve kterém převážím svou blonďatou dceru a nedělní nákupy.
Motto: Puntík nikdy nezestárne.

Facebookový profil

You tube kanál

První vysílání s Monikou Trčkovou ke shlédnutí ZDE.

Druhé vysílání s Lindou Berger – koučkou hojnosti, připravujeme. Natáčet se bude 25.7. 2017, máte-li otázky na Lindu, pošlete nám na mail prolikernu@gmail.com.