DJ Madam Lily

Jsem DJ „starého“ tipu. Vybírám hudbu podle nálady a přítomného okamžiku a jsem dýdžejkou co si hraje hlavně s výběrem tracků 🙂

I když dnes slovo DJ zahrnuje spoustu dalších dovedností, já zůstávám u původního významu, takže by mě spousta lidí označila za „pouštěčku“. Mou největší vášní je hudbu vybírat a tvořit tak atmosféru pro posluchače a tanečníky. Co se hudebních stylů týká, ráda jimi brouzdám, během večera je střídám a stejně jako styly mění se i tempo v dynamické vlně.

Vyrostla jsem na folku a trampských písních. S kytarou u ohně jsem strávila požehnaně času a i dnes si ráda zahraju a zazpívám Všech vandráků můzu…

V dospívání se k mému repertoáru přidal punk rock a pak jsem propadla taneční scéně, odložila kytaru a začala tancovat. Klubová housová scéna mě bavila nějaký čas, ale srdcem mě přitáhly free rave parties a kouzlo tribe techna. Elektronické hudbě jsem propadla, tančila a tančila… Díky tomu je můj záběr co se stylů týče opravdu široký.

Ke zpěvu jsem se vrátila ve sboru Hravé Hlasy, jehož jsem zakládající členkou. Zálibu v hudbě jsem dál rozvíjela při pořádání různých ženských kruhů s tancem a dalších tanečních akcí a také tvoření playlistů na Tanec ve tmě a Meditančení.

Až později jsem objevila DJ programy na míchání hudby, dostala svůj první mini controler… Dnes je mou technickou pravou rukou můj manžel a já se díky němu stále učím nové věci.

Hrajeme také jako DJ’s duo a tvoříme vlastní písně a skladby jako Vimazu Soundsystem (alternative electro). Pořídili jsme si zvukový systém pro realizování akcí venku a máme domácí amatérské studio pro tvorbu našich skladeb.

Podívejte se na můj Mixcloud,  kde najdete k poslechu a tanci Hudební večírky.

Tady mi můžete dát like na fb profilu DJ Madam Lily