DJ Madam Lily

Jsem DJ „starého“ tipu. Vybírám hudbu podle nálady a přítomného okamžiku a s radostí ladím taneční atmosféru akcí.

Vyrostla jsem na folku a trampských písních. S kytarou u ohně jsem strávila požehnaně času:) I dnes si ráda vezmu kytaru a zazpívám Všech vandráků můzu…

V dospívání se k mému repertoáru přidal punk rock a pak jsem propadla taneční scéně, odložila kytaru a začala tancovat. Klubová housová scéna mě bavila nějaký čas, ale srdcem mě přitáhly free rave parties a kouzlo tribe techna. Elektronické hudbě jsem propadla, tančila a tančila…

Ke zpěvu jsem se vrátila ve sboru Hravé Hlasy, jehož jsem zakládající členkou. Zálibu v hudbě jsem dál rozvíjela při pořádání ženských kruhů (kde tanec je vždy důležitou částí) a dalších tanečních akcí a také tvoření playlistů na Tanec ve tmě a Meditančení.

Často jsem pouštěla hudbu k tanci na spontánních afterparty (z winampu…) až jsem si jednou z legrace napsala na program, že jsem DJ. Poprvé DJ Woman. Pak DJ Nymph (návazně na můj projekt Divožena), no a nakonec se zrodila DJ Madam Lily. Objevila jsem DJ programy na míchání hudby, dostala svůj první mini controler… Dnes je mou technickou pravou rukou můj Milý Marek Hašlar a já se díky němu stále učím nové věci.

Hrajeme jako DJ’s duo Madam Lily & Sir Makk, společně jsme připravovali a realizovali Tančírnu Extatic dance a jako rodinné duo VIMAZU tvoříme vlastní písně a hrajeme na akcích. Pořídili jsme si zvukový systém pro realizování akcí venku a máme domácí studio pro tvorbu našich skladeb.

Někdy si připadám jako DJ nepatřičně. Ale jak nazvat někoho, kdo vybírá hudbu, tvoří atmosféru, pouští písničky? I když dnes slovo DJ zahrnuje spoustu dalších dovedností, já zůstávám u původního významu, takže jsem hlavně „pouštěčka“. Mou největší vášní je hudbu vybírat a tvořit tak atmosféru pro posluchače a tanečníky. Co se hudebních stylů týká, ráda jimi brouzdám, během večera je střídám a stejně jako styly mění se i tempo v dynamické vlně.

Občas hraju se soundsystemem ZKRYTON SOUND a porůznu na většinou soukromých akcích. S příchodem dcery a mou proměnou v mámu jsem rozšířila své DJ působení i na dětské akce, což je taky velká zábava!

Klaním se opravdovým DJ´s a zůstávám stále tak trochu „fiktivní postavou“ a dýdžejkou co si hraje hlavně s výběrem tracků:)

Podívejte se na můj Soundcloud profil, kde najdete pár mých DJ setů

Tady mi můžete dát like na fb profilu DJ Madam Lily