MEDITANČENÍ na volné téma – ZDARMA

Vyplň formulář a už za chvíli můžeš tančit přímo u sebe v obýváku!

ANO – CHCI TANČIT

Dostaneš odkaz na zvukový soubor na internetovém úložišti Soundcloud, kde si ho můžeš z počítače rovnou přehrát. Soubor si můžeš přehrát také z mobilního telefonu, pokud si tam stáhneš aplikaci Soundcloud.

Udělej si pro sebe 35 minut času, najdi si místo, kde budeš mít dostatek prostoru pro tanec, pusť si Meditančení do sluchátek nebo do reprobeden
a uvolni se do tance.

Na začátku tě provedu taneční rozcvičkou a pak budeš mít prostor pro svůj spontánní tanec. K závěrečnému ukotvení tě opět dovedu.

Kdybys měla jakékoli dotazy, napiš na mail: divozena@divozena.cz nebo volej na tel: 777 290 993.

 

O tomto MEDITANČENÍ řekly:

Meditančení se mi moc líbilo. Překvapil mě vůbec ten nápad, doteď jsem slyšela jen o klasických meditacích. Relaxaci jsem si užila 💜. Než jsem se uvolnila, naváděl mě hlas, a pak jsem prostě plula mezi tóny 🙂. A spolu se mnou mé dvě malé děti, které si to taky užily. Vřele doporučuji k rozpohybování těla a vypnutí hlavy.
Zuzana Šmidrkalová, Mateřství srdcem
www.zuzanasmidrkalova.cz

 

Děkuji moc za nádherné meditančení. Velmi příjemný hlas ve mně hned na začátku vyvolal touhu se uvolnit. Tvůj hlas má v sobě jakoby něco hypnotizujícího. Hudba je výborně namixovaná, člověk má pocit, že oslovuje všechny smysly. Určitě bych meditančení doporučila všem, kteří rádi pracují se svým tělem, se svou myslí a rádi rozvíjí svoji spontánost a autentičnost. Určitě se k ní budu pravidelně vracet – a je super, že to vše je možné i v pohodlí svého domova.
Ivana Kaubek, Astrologie
www.terifee.cz

 

Vedla jsem tři roky ve svém centru lekce spontánního tance. Vždy jsem strávila mnoho času s hledáním vhodné hudby. Musím říct, že Meditančení Zuzky Pipkové mě naprosto nadchlo. Tanec je totiž úžasná relaxační technika, která pomáhá k uvolnění celého těla a vyprázdnění mysli. V této meditaci se nádherně střídají žánry, rytmy a hudba krásně člověka vede, aby se mohl spontánně projevit. Všechny mé buňky při meditaci doslova tančily štěstím. Pojďte i vy objevit prostředek, jak vypnout v dnešní době plné stresu a užijte si čas pro sebe. Navodíte si stav příjemného uvolnění a krásné harmonie.
Dita Breberová, Lektorka osobního rozvoje a partnerských masáží
www.ditabreberova.cz
www.loveacademy.cz

 

ANO – CHCI TANČIT