Meditančení

Meditančení je tématická taneční meditace na doma, kterou si můžeš projít kolikrát budeš potřebovat. Stačí si ji stáhnout, dát sluchátka do uší nebo pustit z přehrávače a začít tančit. Tam, kde je ti to příjemné – doma v obýváku, venku na zahradě nebo na paloučku v lese.

Mé speciálně připravené hudební mixy tě provedou širokou škálou pocitů a emocí, dostaneš tak možnost dotknout se skrze hudbu částí své osobnosti, které možná běžně nevnímáš, příležitost je prožít a v pohybu a tanci rozpustit.

Jemně tě provedu úvodem, aby ses do tance mohla plně uvolnit a dovolila si tak hluboký a léčivý prožitek. Budeš mít prostor pro svůj absolutně spontánní a přirozený tanec. A v závěru tě zase povedu k ukotvení prožitků a vnitřnímu klidu.

Meditančení si můžeš opakovat a vnímat, jak se tvé prožitky mění, ty se transformuješ a Divožena uvnitř tebe je šťastná a roztančená. Když budeš cítit potřebu jít k hlubšímu zážitku nebo pocítit podporující sílu dalších tanečnic a mě, přijď na Tanec ve tmě, Taneční protkávání nebo jiné taneční setkání, které připravuji a provázím.

Zkus si odpovědět na následující otázky:

TANČÍŠ ráda?

Vyhovuje ti více MEDITACE V POHYBU než její statické formy?

Toužíš po VĚDOMÉM SPOJENÍ SE SVÝM TĚLEM?

Potřebuješ si aktivně ODPOČINOUT a načerpat NOVOU SÍLU?

Nemáš ŽÁDNÉ TANEČNÍ ZKUŠENOSTI, ale tanec tě láká?

Nebo jsi PŘESYCENÁ tanečními PRAKTIKAMY A NÁVODY a ráda bys teď tančila jen SAMA ZA SEBE?

Cítíš se dobře, když TANČÍŠ SAMA, ve svém OBLÍBENÉM PROSTŘEDÍ?

Nebaví tě trávit ZBYTEČNÝ ČAS výběrem hudby pro svůj tanec?

Ráda se necháš JEMNĚ NAVÉST, aby ses mohla do tance UVOLNIT?

Baví tě SPONTÁNNÍ a SVOBODNÝ pohyb?

 

Odpověděla sis minimálně 3x ANO ? Pak je Meditančení právě pro tebe!