Meditančení

Meditančení je tématická taneční meditace na doma, kterou si můžete projít kolikrát budete potřebovat. Stačí si ji stáhnout, dát sluchátka do uší a začít tančit. Tam, kde je vám to příjemné – doma v obýváku, venku na zahradě nebo na paloučku v lese.

Mé speciálně připravené hudební mixy vás provedou širokou škálou pocitů a emocí, dostanete tak možnost dotknout se skrze hudbu částí své osobnosti, které možná běžně nevnímáte, příležitost je prožít a v pohybu a tanci rozpustit.

Jemně vás provedu úvodem, abyste se do tance mohli plně uvolnit a dovolili si tak hluboký a léčivý prožitek. Budete mít prostor pro svůj absolutně spontánní a přirozený tanec. A v závěru vás zase povedu k ukotvení prožitků a vnitřnímu klidu.

Meditančení si můžete opakovat a vnímat, jak se vaše prožitky mění, vy se transformujete a Divožena uvnitř vás je šťastná a roztančená. Když budete cítit potřebu jít k hlubšímu zážitku nebo pocítit podporující sílu dalších tanečnic a mě, přijďte na Tanec ve tmě, Extatic dance nebo jiné taneční setkání, které připravuji a provázím.

PRVNÍ MEDITANČENÍ BUDE 15 MINUTOVÉ, UKÁZKOVÉ A ZDARMA!         PRÁVĚ HO PRO VÁS PŘIPRAVUJI.