Nabízím

TANEC VE TMĚ

Neobyčejný taneční seminář, kde na sobě pocítíte účinky krátkodobého pobytu v absolutní tmě a dostanete jedinečnou možnost dozvědět se víc o svém těle, spojit se se svým nitrem, dotknout se temnoty či rozvinout intuitivní vnímání při spontánním tanci.

 

DJ MADAM LILY

Jsem hlavně rodinná dýdžejka, ráda zahraju na vaší párty či oslavě, firemním večírku,rodinném festivalu, dětské oslavě, svatbě… k tanci i odpočinku.
Akci můžu zajisti včetně ozvučení.

 

TÉMATICKÉ HUDEBNÍ MIXY

Můžete si stáhnout soubor ve formátu mp3 a jen tak poslouchat nebo tančit tam, kde vám to je příjemné, projít si taneční meditaci na své téma tak, jak právě potřebujete či použít hudbu na tanečním setkání, které pořádáte.

 

RITUÁLNÍ TANEČNÍ SETKÁNÍ PRO ŽENY

Pojďte se zaposlouchat do hudby, uvolnit své tělo a otevřít ho tanci. Pojďte se v tanci potkat a protkat sama se sebou a s dalšími ženami v kruhu. Tanec může být relaxací, meditací, zdrojem čerstvé energie a rituálem pro každou zůčastněnou ženu.  Každé setkání v ženském kruhu je vedené v přítomnosti, co se bude dít je vždy na nás všech… Rádapři těchto setkáních také propojuji s prácí s vykuřovadly, šamanským bubnem, kartami, imaginací…

 

MEDITANČENÍ

Tématická taneční meditace na doma, kterou si můžete projít kolikrát budete potřebovat. Stačí si ji stáhnout, dát sluchátka do uší a začít tančit. Tam, kde je vám to příjemné – doma v obýváku, venku na zahradě nebo na paloučku v lese.

speciálně připravené hudební mixy vás provedou širokou škálou pocitů a emocí, dostanete tak možnost dotknout se skrze hudbu částí své osobnosti, které možná běžně nevnímáte, příležitost je prožít a v pohybu a tanci rozpustit. Jemně vás provedu úvodem, abyste se do tance mohli plně uvolnit a dovolili si tak hluboký a léčivý prožitek. Budete mít prostor pro svůj absolutně spontánní a přirozený tanec. A v závěru vás zase povedu k ukotvení prožitků a vnitřnímu klidu.

Meditančení si můžete opakovat a vnímat, jak se vaše prožitky mění, vy se transformujete. Když budete cítit potřebu jít k hlubšímu zážitku nebo pocítit podporující sílu dalších tanečnic a mě, přijďte na Tanec ve tmě, Taneční protkávání nebo jiné taneční setkání, které připravuji a provázím.

 

ZELENÉ POTRAVINY

Mladý ječmen v prášku, ze kterého si připravíte výborný živinami nabitý nápoj a sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa, která přirozeně čistí organismus a dodává mu také spoustu bílkovin a minerálů (lisovaná v tabletách nebo v prášku). Oboje od firmy Green Ways je možné u mě objednat a dozvědět se víc informací.