Nahý tanec

Proč nahý tanec? Prožít svobodu a lehkost na těle, kdy mě nesvazuje žádné oblečení, ale ani pocit, že se někdo „divně dívá“. Bezpečí ženského kruhu, radost z volného pohybu, ale také zdravé sebepřijetí. Tanec bez posuzování sebe nebo ostatních. Tanec v nahotě a čistotě, jednoduchosti, svobodě, opravdovosti a autentičnosti, přirozené kráse.

Nápad uspořádat nahý tanec pro ženskou skupinku mě provází už delší čas. Teprve spolupráce s Ženskými lázněmi na jaře 2015 mi přinesla potřebný impulz. Byl to prostor žensky bezpečný, přesně takový, jaký jsem si pro nahý tanec představovala.

Před samotným tancem sdílíme, připravíme prostor i sebe na intimní prožitek. Při světle svíček pak strávíme hodinu přirozeným tancem. Hudbu mám připravenou předem a intuitivně ji vybírám pro každý večer. Setkání zakončíme opět sdílením.

Sejdeme se v ženském kruhu a tanec věnujeme jako modlitbu chrámům duše – našim tělům, taktéž Zemi a Luně a Životu…

Setkání jsou pro všechny ženy bez rozdílu věku, zkušeností, tvaru těla, barvy pleti, rodinného stavu….

První Nahý tanec se uskutečnil v dubnu 2015, druhý – půlnoční v květnu v Ženských lázních. Další momentálně neplánuju, výhledově v roce 2020, až bude dcerka větší a já budu mít více prostoru pro večerní akce.