VIMAZU sound system a JOSI 8.12. 2018

VSTUPENKA na hudební večer VIMAZU sound system a JOSI na sobotu 8.12. 2018

Cena vstupenky v předprodeji je 200 Kč (na místě pak 250 Kč)

Koupit vstupenku

Tento kulturní večer plný hudby a tance zahájí VIMAZU sound system. Autorský projekt tvoří ve stylu new base, dance, trip hop, electronic, break beat, dub, deep house, dub step, trance…
Svou tvorbu vám představíme v několika písních.
Poté se tempo zrychlí a Markův live-set vás určitě nenechá sedět.

V druhé části večera se představí JOSI.
JOSI je kytarista a zpěvák, který ve své hudbě používá looping a samply. Užijete si kytaru ve spojení s elektronikou a zpěvem. Jednoduše klidná a relaxační hudba pro vaši pohodu a spočinutí po tanci.

Celá akce probíhá v příjemném prostoru Živé kavárny, kde se během koncertu (i před ním) můžete občerstvit nejen skvělou kávou, ale i dalšími vymazlenými nápoji (co třeba konopné pivo:)) a jídly ve veganském a natural stylu.
Doprava na místo z Prahy je jednoduchá – vlakové nádraží Praha – Radotín je 5 minut od Živé kavárny a vlak z Hlavního nádraží tam (i zpět) jede každou chvilku. Před kavárnou je také místo pro zaparkování vašeho auta.

Před objednáním vstupenky si prosím přečtěte Obchodní podmínky. Odkaz na ně je ZDE.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (jméno provozovatele nebo firma) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání vstupenky a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.
Mé zásady ochrany osobních údajů najdete ZDE.

Koupit vstupenku