Vimazu Soundsystem

Rodinný autorský projekt – Marek a Zuza Hašlarovi jako Vimazu.

Marek Hašlar
Jsem odjakživa punkáč, undergroundem proplouvám od mládí. Prošel jsem několika kapelami – psychedelic rock, punk, neopunk… jako hráč na kytaru, perkuse a bicí. Později jsem začal hudbu vnímat jinak a zkoumat ji z více pohledů. Tím začali mé experimenty se zvuky, nahrávání, mixování, rozšiřování si hudebních obzorů hlavně improvizačním jamováním. Dalším posunem pro mě byla výzva produkovat vlastní hudbu spolu s mojí ženou Zuzou. Postupem času vzniklo u nás doma malé amatérské studio, kde rozvíjíme své hudební nápady.

Madam Lily (Zuza Hašlarová Pipková)
Vyrostla jsem na folku a trampských písních. S kytarou u ohně jsem strávila požehnaně času a i dnes si ráda vezmu kytaru a zazpívám Všech vandráků můzu… V dospívání se k mému repertoáru přidal punk rock a pak jsem propadla taneční scéně, odložila kytaru a začala tancovat. Klubová housová scéna mě bavila nějaký čas, ale srdcem mě přitáhly free rave parties a kouzlo tribe techna. Elektronické hudbě jsem propadla, tančila a tančila… Ke zpěvu jsem se vrátila ve sboru Hravé Hlasy, jehož jsem zakládající členkou a zpívám s sekci sopránů. Zálibu v hudbě jsem dál rozvíjela při pořádání ženských kruhů (kde tanec je vždy důležitou částí) a dalších tanečních akcí. Často jsem pouštěla hudbu k tanci na spontánních afterparty. Objevila jsem dj programy na míchání hudby, dostala svůj první mini controler… Jako DJ Madam Lily zůstávám nadále hlavně „pouštěčkou“, mou největší vášní je hudbu vybírat a tvořit tak atmosféru pro posluchače a tanečníky. S příchodem dcery a mou proměnou v mámu jsem rozšířila své dj působení i na dětské akce, což je taky velká zábava! S mým mužem mé hudební působení dostalo další rozměr, je mou technickou pravou rukou a díky němu se stále rozvíjím.

Vimazu Soundsystem je náš společný projekt, který má dvě polohy. V jedné směřujeme k produkování klasických písniček, v druhé k živě míchaným autorským tanečním setům. Stylově se blížíme ke stylům new base, dance, trip hop, electronic, break beat, dub, deep house, dub step, trance…

Máme zvukový systém a jsme schopni zajistit celovečerní hudební produkci elektronické hudby k tanci.
Učíme se dále nové věci a hledáme další hudební možnosti pro náš osobitý zvuk. Vítáme spolupráce s dalšími hudebními tělesy. Zatím jsme koncertovali s Hravými Hlasy a LuHawaTriem, Josim a připravujeme další propojené koncerty. Rádi hrajeme na soukromých oslavách pro přátele a hrajeme hlavně pro radost!

Sledujte, kde aktuálně koncertujeme a jaké máme novinky!

A náš profil na Soundcloudu s pár skladbami a písněmi: