VIMAZU sound system

Rodinný autorský projekt s mým mužem – Sir Makk (Marek Hašlar) a Madam Lily (Zuza Pipková) jako VIMAZU.

Sir Makk (Marek Hašlar)
Jsem odjakživa punkáč, undergroundem proplouvám od mládí. Prošel jsem několika kapelami – psychedelic rock, punk, neopunk… jako hráč na kytaru, perkuse a bicí. Později jsem začal hudbu vnímat jinak a zkoumat ji z více pohledů. Tím začali mé experimenty se zvuky, nahrávání, mixování, rozšiřování si hudebních obzorů hlavně improvizačním jamováním. Dalším posunem pro mě byla výzva produkovat vlastní hudbu spolu s mojí ženou Zuzou. Postupem času vzniklo u nás doma malé amatérské studio, kde rozvíjíme své hudební nápady.

Madam Lily (Zuza Pipková)
Vyrostla jsem na folku a trampských písních. S kytarou u ohně jsem strávila požehnaně času:) I dnes si ráda vezmu kytaru a zazpívám Všech vandráků můzu… V dospívání se k mému repertoáru přidal punk rock a pak jsem propadla taneční scéně, odložila kytaru a začala tancovat. Klubová housová scéna mě bavila nějaký čas, ale srdcem mě přitáhly free rave parties a kouzlo tribe techna. Elektronické hudbě jsem propadla, tančila a tančila… Ke zpěvu jsem se vrátila ve sboru Hravé Hlasy, jehož jsem zakládající členkou a zpívám s sekci sopránů. Zálibu v hudbě jsem dál rozvíjela při pořádání ženských kruhů (kde tanec je vždy důležitou částí) a dalších tanečních akcí. Často jsem pouštěla hudbu k tanci na spontánních afterparty. Objevila jsem dj programy na míchání hudby, dostala svůj první mini controler… Jako DJ Madam Lily zůstávám nadále hlavně „pouštěčkou“, mou největší vášní je hudbu vybírat a tvořit tak atmosféru pro posluchače a tanečníky. S příchodem dcery a mou proměnou v mámu jsem rozšířila své dj působení i na dětské akce, což je taky velká zábava! S mým mužem mé hudební působení dostalo další rozměr, je mou technickou pravou rukou a díky němu se stále rozvíjím.

VIMAZU sound system je náš společný projekt, který má dvě polohy. V jedné směřujeme k produkování klasických písniček, v druhé k živě míchaným autorským tanečním setům. Stylově se blížíme ke stylům new base, dance, trip hop, electronic, break beat, dub, deep house, dub step, trance…
Pořádáme pravidelné Tančírny Extatic Dance, kde můžete tančit na Markovi live sety. Zuza celé setkání provází.

Máme zvukový systém a jsme schopni zajistit celovečerní hudební produkci elektronické hudby k tanci.
Učíme se dále nové věci a hledáme další hudební možnosti pro náš osobitý zvuk. Vítáme spolupráce s dalšími hudebními tělesy. Rádi hrajeme na soukromých oslavách pro přátele a hrajeme hlavně pro radost!